SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH

Toplantı ve Konferanslar

SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH

ETKİNLİK

364㎡’lik genişliğiyle Sentido Trendy Verbena Beach’teki toplantı salonumuz, şirket toplantılarından lansman etkinliklerine, kurumsal organizasyonlardan özel davetlere kadar tüm etkinlikleriniz için mükemmel bir mekân. Yüksek tavanıyla ferahlığın ve konforun zirvesini yaşayacağınız bu salon, etkinliklerinizi unutulmaz kılacak.

Toplantı Salonu

Trendy toplantı salonumuz tiyatro düzeninde 200 kişiye, banket düzeninde 120 kişiye, sınıf düzeninde ise 140 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

 • 1

  Trendy Salonu

Tiyatro Düzeni

200 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Geniş Organizasyonlar

Her detayın düşünüldüğü geniş kapsamlı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel Ekipman

Modern ve yüksek kaliteli profesyonel ekipmanlarımız, etkinliğinizin sorunsuz ve etkileyici bir şekilde gerçekleşmesine destek olur.

Şimdi yerinizi ayırtın!

Trendy Hotels'de harika ve benzersiz bir tatil için hemen yerinizi ayırtın.
 • ZARİF DEKOR

  364㎡ büyüklüğündeki salonuyla Sentido Trendy Verbena Beach, şirket toplantıları, lansman etkinlikleri, kurumsal ve özel etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır. Toplantı salonumuz yüksek tavanı ile ferah bir ortam sunmaktadır.

  Zari̇f dekor
 • YAPILANDIRILABİLİR SALONLAR

  Toplantı salonları, farklı organizasyonların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen yapılandırılabilir alanlar sunar. Esnek yapıları sayesinde, iş toplantılarından düğünlere kadar her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilirler. Ayrıca son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel teknik destek ile donatılmış olan toplantı salonları, etkinliklerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

  Yapilandirilabi̇li̇r salonlar