TRENDY HOTELS

ÖZEL TEKLİFLER

TRENDY HOTELS

RENKLİ TATİL DENEYİMİ

TRENDY HOTELS grubu; yılın her mevsiminde güneşin cömert ışınlarını yansıttığı Side ve Antalya’nın muhteşem kumsallarında yaklaşık otuz yıldır misafirlerini ağırlıyor.

Side antik kenti başta olmak üzere; ören yerleri, golf sahaları, dünyaca ünlü Land of Legends ve daha pek çok cazibe merkezine yakınlıklarıyla birbirinden değerli lokasyonlarda yer alan bu beş otel, ayrıcalıklar dünyasının kapılarını misafirleri için sonuna kadar açıyor…

Festivaller, özel plajlar, çocuklar için aktivite ve spor kursları, kaliteli şovlar ve birçok gurme seçeneğiyle Trendy Hotels’de benzeri olmayan bir tatil deneyimini yaşayacaksınız.

Trendy lara imaj 46 orta boyut

UNUTLUMAZ ANILAR

Trendy Hotels’de Balayı

Hayalinizdeki balayını Trendy Hotels’deki balayı konsepti ile gerçekleştirebilir ve unutulmayacak romantik anılar biriktirebilirsiniz. Otellerimizin konumu, konsepti ve güler yüzlü çalışanları balayınızı kusursuz ve konforlu hale getiriyor.

Trendy lara villa 5

HAYALİNİZDEKİ TATİL

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon fırsatları ile en sevdiğiniz Trendy Otelinde hayalinizdeki tatili planlama zamanı! Sizde tatil konaklamanızı şimdiden planlayın ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın. Rezervasyonunuzu erken yapın, tatiliniz için geri sayıma başlayın!
Trendy lara beach5 1024x576 1 e1681743373708

MAVİ BAYRAKLI

Özel Plajlar

Antalya’nın güneşle yılın 12 ayı dost olan ikliminde, muhteşem sahillerde konumlanmış TRENDY otelleri, yüzünü güneşe dönmek isteyen tüm misafirlerimize aquaparklar, havuzlar ve plajlarda eşsiz saatler sunuyor.

Prestijli Mavi Bayrak Ödülüne sahip plajlarımızda Akdeniz’in keyfini yaşayın.

Şimdi yerinizi ayırtın!

Trendy Hotels'de harika ve benzersiz bir tatil için hemen yerinizi ayırtın.
Trendy hotels kids academy 1024x683 1

ÇOCUKLARA ÖZEL

Spor Akademisi

Sadece deniz, güneş kum değil! Çocuklar Trendy Hotels’de tatilleri boyunca en iyi sporları antrenörler eşliğinde çalışıp birçok beceri kazanacaklar.

Çocukların sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmak amacıyla Çocuk Spor Akademisi’ni sunmaktadır. Çocuklar, eğitimli antrenörler eşliğinde spor yaparak fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunabilirler.

Çocukların özgüvenlerini geliştirmelerine, sosyal becerilerini artırmalarına ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemelerine yardımcı olur.

Trendy hotels festivals 1024x683 1

RENKLİ VE EĞLENCELİ

FESTİVALLER

Spor kulüpleri, aktiviteler ve tüm bunlara ek olarak; bölgedeki festivaller, otellerimizde misafirlerimiz için hazırladığımız eğlenceli yarışmalar, turnuvalar ve daha pek çok sürpriz etkinliklerle tatiliniz renkleniyor… Kısacası burada; evinize mutlu anlar ve özel hikayelerle dönmenizi sağlayacak, hayal ettiğiniz her şey var…

TRENDY HOTELS BALAYI PAKETLERİ

TRENDY LARA

TRENDY ASPENDOS BEACH

SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH

TRENDY PALM BEACH

TRENDY SİDE BEACH