Standart Oda (Ana Bina)

Ana binada bulunan Standart Odalarımız 23㎡ olup, iki ayrı yataklıdır ve maksimum 3 kişi konaklamaya uygundur.

Standart Oda (Ana Bina)

Ana binada bulunan Standart Odalarımız 23㎡ olup, bir adet çift kişilik yatak veya iki adet tek kişilik yataklıdır. Odalar deniz veya yandan deniz manzaralı olup tümü balkonlu, merkezi klimalı ve

Standart Oda

Standart Odalarımız 28 ㎡ olup, tamamı balkonludur. Odalarda bir adet çift kişilik yatak veya iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Standart Oda

Standart Odalarımız 24 ㎡ olup, bir çift kişilik yatak veya iki tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Superior Oda

Keyifli Superior Odalarımız deniz, yandan deniz, kara ve nehir manzaralıdır. Odalar 36 ㎡ olup, bir adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak, Duş/WC ve balkon bulunmaktadır.

next
prev

TRENDY HOTELS

KONAKLAMA

Trendy Hotel, konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunar. Bu otel, şık ve konforlu odaları, muhteşem manzaraları ve üst düzey hizmetleri ile bilinir.

Misafirler, modern tasarımlı odalarda kusursuz bir uyku deneyimi yaşayabilir ve otelin sunduğu birinci sınıf olanaklardan yararlanabilirler.

Restoranlar ve barlar, dünya mutfaklarından seçme lezzetler ve egzotik içecekler sunarak damak zevkinize hitap eder. Trendy Hotel’de konaklamak, sadece bir yatakta uyumak değil, aynı zamanda lüks ve konforun tadını çıkarmaktır.

MANZARA

Manzara

KAPASİTE

Kapasite

YATAK

EK YATAK

BANYO

Oteller – Visual – TR