CALL CENTER

 

Restaurantlar

 

Usta şeflerin elleriyle özenle hazırlanmış Türk ve dünya mutfağından lezzetler, büyüleyici, zengin açık büfeler ve A la carte servislerle beğenilerinize sunuluyor.

SİDE RESTAURANT

07:00 - 10:30 saatleri arasında sabah kahvaltısı ve geç sabah kahvaltısı, 12:30-14:30 saatleri arasında öğle yemeği için açık olan ‘’Side Restaurant’’ profesyonel aşçılarımız ile nefis açık büfelerimizden lezzetler ve güler yüzlü servis personelimiz ile bol çeşitli alkollü, alkolsüz içecek çeşitleri sunuyor.

SNACK RESTAURANT

11:00–16:00 saatleri arasında yaz ve kış hava şartları elverdiği sürece ‘’Aktaş Restaurant’’ da ve yaz sezonunda ‘’Snack Restaurant’’da açık havada yemenin keyfine varın. Profesyonel aşçılarımızdan lezzetleri ve güler yüzlü servis personelimiz ile bol çeşitli içecekleri snack menümüzden seçebilirsiniz. Ayrıca alternatif kahvaltı servisini 07:00-10:30 saatleri arasında ‘’Snack Restaurant’’da bulabilirsiniz.sunuyor.

ZENO RESTAURANT

18:30 – 21:00 saatleri arasında akşam yemeği için açık olan ‘’Zeno Restaurant’’ profesyonel aşçılarımız ile nefis açık büfelerimizden lezzetler ve güler yüzlü servis personelimiz ile bol çeşitli alkollü, alkolsüz içecek çeşitleri sunuyor.

PAMPHILYA RESTAURANT

18:30 – 21:00 saatleri arasında lezzetli akşam yemeği ve 02:00 – 07:00 saatleri arasında erken kahvaltı servislerimiz ile ‘’Pamphilya Restaurant’’ profesyonel aşçılarımız ile nefis açık büfelerimizden lezzetler ve güler yüzlü servis personelimiz ile bol çeşitli içecek çeşitleri sunuyor. Pamphilya restoranımıza çocuklar kabul edilmemektedir.

ANADOLU RESTAURANT

Dünyanın en zengin, lezzetli ve sayılı mutfaklarından biri olan Anadolu mutfağı, imparatorlukların lezzet mirasçısıdır. Sultanlar için sunulan yemekleri Osmanlı Mutfağı Menüsü’nde size özel hazırladık. Karadeniz, Güneydoğu ve Ege’nin yöresel ürünlerini; her çeşit et ve sebze yemeklerini, hamur işlerini, sıcak çorbaları ve nefis tatlıların her birini denemek için tatilinizi uzatabilirsiniz!.. “Lezzet” adına aradığınız ve bugüne kadar tatmadığınız damak tadlarını 19:00 - 21:30 saatleri arasında “Anadolu Restaurant”ta bulacaksınız. 

AKDENİZ RESTAURANT

Yeşillikler içinde rengârenk bir masada; her tür deniz ürünü, hiç tatmadığınız baharat ve otlar, çeşit çeşit peynirler ve tabii ki has yağdan yapılan zeytinyağlılar görüyorsanız “Akdeniz Restaurant”ımızdasınız… Tatilde de hafif ve sağlıklı yemekleri seviyorsanız dünyanın en sağlıklı mutfağından hazırladığımız menüleriyle “Akdeniz Restaurant” tam size göre. 19:00 - 21:30 saatleri arasında bekliyoruz.

LA MURANO RESTAURANT

Latin kökenli Avrupa mutfaklarının anası kabul edilen İtalyan mutfağı, dünyanın her tarafında tanınan ve sevilen yemeklerine sahiptir. Makarna ve pizzaların yanı sıra bugüne kadar hiç tatmadığınız şarküteri çeşitlerini; özel soslarla hazırlanan et, sebze yemekleri ve deniz ürünlerini restaurantımızda bulacaksınız. İtalyanlar yemek sofralarını yalnızca karın doyurmak için değil, ailecek uzun sohbetler için kurarlar. “Ristorante La Murano”nın mükemmel ambiyansında keyifli akşamlarda 19:00 - 21:30 saatleri arasında sizi bekliyor.

HAI SHAN RESTAURANT

Dünyanın en eski ve çeşit bakımından en zengin sayılan Çin Mutfağının gerçek lezzetlerine, sağlıklı besinlerine ve yöreye has pişirme tekniklerine Uzakdoğu ülkeleri dışında rastlamak zordur. Fakat bu nadide kültürle gerçek bir tanışıklık için o kadar uzağa gitmenize gerek yok. Çin mutfağının kendine özgü malzemelerini özenle dengeleyerek seçen usta aşçılarımız 19:00 - 21:30 saatleri arasında “Hai Shan Çin Restaurant”ta farklı damak tatlarına göre nefis menüler hazırladı.

 

Barlar

 

Biri birinden şık farklı ambiyansta her türlü zevke hitap edecek şekilde dizayn edilmiş barlarımızda dost sohbetleriniz için bol çeşitte içecek seçeneği sunuluyor.

   
 • TURKUAZ BAR
  24 Saat
 • AS BAR
  10:00 - 24:00
 • ROMA BAR
  18:00 - 24:00
 • ARENA BAR
  10:00 - 24:00
 • CLEOPATRA BAR
  23:00 - 02:00
 • BACCHUS WINE HOUSE
  17:00 - 24:00
 • BAVYERA BIER GARTEN
  17:00 - 24:00
 

Sertifikalar

x
* AD - SOYAD
* E-POSTA ADRESİ
GÖNDER

E-Bülten

Güncel gelişmelerden kolayca haberdar olmak için
e-bültenimize üye olunuz.