CALL CENTER

Aspendos Beach

 

Trendy Aspendos Beach Hotel, Side sahillerine uzanan Gündoğdu beldesinde, Akdeniz iklimini Roma mimarisinde soluyacağınız mükemmel bir tatil için aranan ilk adrestir. Trendy Hotels’in 1994 yılından beri ilke edindiği “kalite politikası” sayesinde kazandığı misafir memnuniyetini pek çok ödülle taçlandırmıştır.

Ünlü Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosu, Side Şehir Merkezine çok yakın bir konumdadır. Gerek Side merkezine, gerek Manavgat şehir merkezine yakın mesafede toplu ulaşım araçları bulunmaktadır.

Deniz manzaralı odalarımızda eşsiz manzarayla huzur bulacak, çocuklarınızla birlikte tüm güne varan eğlencenin tadını çıkarıp, çeşitli spor aktiviteleriyle enerjinizi yükselttikten sonra hamam, SPA ve masaj terapileri ile rahatlayacaksınız.

Geleneksel yemeklerimizin yanı sıra, Çin, Akdeniz, İtalyan ve dünya mutfaklarından derlenen özel menülerle bugüne kadar hiç tatmadığınız lezzetleri bulacaksınız. Alman bira kültürü tanıştıktan sonra, ünlü Fransız şaraplarıyla beraber, Roma temalı barlarımızda sayısız içecek çeşidiyle gün boyunca keyifli anlar yaşayacaksınız.

Trendy Aspendos Beach sunduğu bu hizmetleri sürekli geliştirerek 2006 yılında dünyanın en önemli kalite belgelerinden ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Yönetimi Sistemi, Yeşil Yıldız, Beyaz Yıldız, Travelife sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Avrupa'nın önde gelen seyahat acentelerinden LTU, 2005 yılında müşterileri arasında yaptığı değerlendirme ile Trendy Aspendos Beach'i Türkiye'deki en beğenilen otel seçmiş ve "LTU Touristik Champion 2005" ödülüne layık görmüştür. Dünyaca ünlü Side sahillerinde denize sıfır konumda olan Trendy Aspendos Beach’te, sahile ve çevreye karşı gösterilen özen ile 2005 yılından bu yana “Mavi Bayrak” sertifikası alınmaktadır. Ayrıca Neckermann'ın müşterileri arasında yaptığı değerlendirme ile 2005 ve 2006 yıllarında Trendy Aspendos Beach dünyanın ilk 100 oteli arasında girmiş ve 2007 yılında da dünyada ilk 10 otel arasına girerek "Neckermann Primo" ödülünü kazanmıştır. Takip eden yıllarda da siz değerli misafirlerinin değerlendirmeleriyle Holidaycheck, Zoover, ITS Red Star gibi prestijli ödüllere layık görülmüştür.

Akdeniz'in eşsiz doğası içinde her yıl güneşin, denizin, eğlence ve farklı lezzetlerin tadını çıkaran mutlu misafirlerimiz arasında siz de yerinizi alın. 

ÖZELLİKLER
  • Mavi Bayrak
  • Otele Özel Altın Kum Plaj
  • Açık Havuz
  • Büyükler için Kaydıraklı Havuz
  • Küçükler için Kaydıraklı Havuz
  • Kapalı Havuz
 

Ödüller

 
 

Misafir Yorumları

 

‘’şimdiye kadar gördüğümüz en temiz, en düzenli otel olduğunu öncelikle belirtelim.Personel,yemekler,odalar,havuz,deniz,oteldeki bar‘’

 

Sertifikalar

x
* AD - SOYAD
* E-POSTA ADRESİ
GÖNDER

E-Bülten

Güncel gelişmelerden kolayca haberdar olmak için
e-bültenimize üye olunuz.